Як купувати вугілля на електронних торгах?

  • 19-12-2022
  • комментариев

Вугілля – це енергетичний ресурс, що належить до пального матеріалу. Його головною складовою є вуглець. Сьогодні існує два види матеріалу – штучний та природний. До першого відноситься деревне та ретортне вугілля, брикет, кокс, до другого – кам'яне вугілля, торф, антрацит.

Перш ніж купувати або продавати вугілля, необхідно отримати доступ до електронних торгів у системі державних закупівель Прозорро. Зробити це можна, зареєструвавшись на офіційному акредитованому майданчику – Українській Універсальній Біржі. Заповнивши анкету (обов'язково необхідно дотримуватись запропонованої інструкції на сайті) та отримавши обліковий запис, ви зможете офіційно на законодавчому рівні подавати заявки на участь в електронних торгах. На сайті можна ознайомитися із загальною інформацією https://www.uub.com.ua/torgy-ta-auktsiony/neobroblena-derevyna/zahalna-informatsiya-dlya-uchasnykiv-rynku/ для всіх учасників ринку стосовно торгів та аукціонів.

Надання гарантій продавцям та покупцям вугілля

Співпрацюючи з електронною біржею, кожен продавець обов'язково отримує гарантію підписання договору після проведення торгів у разі виграшу. Така характеристика досягається через те, що покупці вносять на рахунок матеріальний внесок. У разі відмови від оформлення контракту їм виписується штраф.

Для покупців також є ідентичні гарантії підписання договору. У цій ситуації продавці вносять матеріальний внесок, і штрафуються, якщо відмовляються в оформленні договору. Також як покупець, згідно із законом України, учасник отримує гарантію того, що вугільна продукція буде доставлена у зазначеному об'ємі, необхідної якості та точно в той час, як зазначено у договорі. Для цього електронна біржа розробила спеціальний механізм. Продавець не отримає оплату за вугілля, доки продукція не буде доставлена замовнику у вказані терміни.

Переваги купівлі вугілля на електронних торгах

Електронні торги – це чудова можливість придбати вугільну продукцію за ринковою ціною. При цьому немає потреби у матеріальних витратах на рекламу чи маркетинг. Купівля здійснюється, не виходячи з офісної установи.

Переваги участі в електронних торгах.

  1. Європейський рівень роботи. Беручи участь в електронних торгах на біржі, можна привернути увагу європейських великих інвесторів. Для успішних та популярних підприємств організація – це ще один крок для того, щоб зробити прозорі та відкриті умови співпраці з покупцем, завдяки чому підвищується престижність.

  2. Встановлення ринкової ціни на електричну енергію, генерація якої здійснюється з допомогою вугільної продукції. Також демократичні ціни встановлюються і для інших товарів, для яких необхідне вугілля.

  3. Пом'якшення нестійкості цін. Формування правильного конкурентного середовища, яке характеризується недискримінаційним та лояльним продажем.

  4. Збільшення обороту коштів, що призводить до прибутку. З'являється можливість заробітку на спекуляції (різниця цін).

Беручи участь в електронних торгах з купівлі вугілля, можна навчитися правильно відчувати ринок і шукати тільки вигідні для себе пропозиції. Для продавців спрощується процес пошуку покупців. Укладання та підписання угоди не потребує великих зусиль, процедура здійснюється онлайн.

комментариев

Добавить комментарий